mind
Facebook випадково оприлюднив приховані записи своїх користувачів

Facebook випадково оприлюднив приховані записи своїх користувачів

Широкому загалу стали доступні записи близько 14 млн користувачів

Facebook випадково оприлюднив приховані записи своїх користувачів
фото з pixabay.com

Facebook повідомив, що помилка програмного забезпечення призвела до публікації доступних лише для визначеної аудиторії публікацій користувачів, незалежно від попередніх налаштувань. У травні ця помилка зачепила близько 14 млн користувачів. Про це пише AP.

У компанії повідомили, що через помилку, налаштування даних облікового запису були змінені без відома власників акаунтів. Якщо користувачі не помітили нового налаштування за замовчуванням, вони несвідомо зробили свій допис доступним для більшої аудиторії, ніж вони очікували.

Наразі соціальна мережа інформує користувачів, яких зачепила ця помилка та радить переглянути свої дописи.

Facebook, який нараховує 2,2 млрд користувачів, говорить, що цей збій трапився з 18 по 27 травня цього року. При цьому зазначається, що самі працівники виявили проблему 22 травня, а змінили налаштування лише через 5 днів.

Помилка відбулася внаслідок впровадження нової функції в соціальній мережі.

Нагадаємо: днями стало відомо, що до кінця цього тижня Facebook заборонить доступ китайській технологічній компанії Huawei, яка має тісні зв’язки з Комуністичною партією Китаю, до персональної інформації користувачів соціальної мережі.

Як повідомлялося раніше, компанія Facebook надала принаймні 60 компаніям-виробникам смартфонів та мобільних пристроїв доступ до особистих даних свої користувачів. До цього списку увійшли Amazon, Apple, Samsung, Microsoft та інші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті