МВФ стурбований щодо можливих змін інституційної ролі Міністерства фінансів

МВФ стурбований щодо можливих змін інституційної ролі Міністерства фінансів

Зараз Мінфін має зберігати свою провідну і вирішальну роль в формуванні фіскальної політики

В умовах відставки міністра фінансів Олександра Данилюка Міжнародний валютний фонд підкреслив важливість для України зберегти провідну роль Мінфіну у формуванні фіскальної політики. Про це з посиланням на директора прес-офісу фонду Джеррі Райса повідомляє Укрінформ.

«Ми не коментуємо кадрових питань щодо окремих персоналій, але ми висловлюємо стурбованість щодо можливих змін інституційної ролі Міністерства фінансів», – зазначив Райс.

Разом з цим він повідомив, що, на думку МВФ, Мінфін має зберігати свою провідну і вирішальну роль у (формуванні) фіскальній політиці».

Рейс наголосив, що Данилюк як міністр фінансів брав безпосередню участь у перемовинах із Міжнародним валютним фондом і був «непохитним прихильником реформ».

Нагадаємо:  7 червня 2018 року Верховна Рада відправила у відставку міністра фінансів України Олександра Данилюка за поданням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Цього ж дня Кабінет міністрів призначив виконувача обов’язків міністра фінансів, яким стала перший заступник міністра Оксана Макарова.

Сьогодні прем'єр-міністр Володимир Гройсман представив Міністерству фінансів в. о. міністра.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті