МЕРТ створює Офіс розвитку МСП

МЕРТ створює Офіс розвитку МСП

За координацію відповідатиме Максим Нефьодов

МЕРТ створює Офіс розвитку МСП
Максим Нефьодов
Фото Facebook max.nefyodov

Мінекономрозвитку завершує процес створення Офісу розвитку малого і середнього підприємництва, якому надаватиме фінасову допомогу Європейський Союз, повідомляє міністерство.

Офіс працюватиме як консультативно-дорадчий орган при МЕРТ і координуватиметься заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України, який відповідає за формування та реалізацію державної політики в сфері розвитку підприємництва – Максимом Нефьодовим.

Створення Офісу передбачено Стратегією розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року, яку Уряд ухвалив 24 травня 2017 року.

Офіс розвитку малого і середнього підприємництва має стати перехідним етапом перед ухваленням рішення про утворення державної інституції з реалізації політики розвитку підприємництва.

Фінансову підтримку надаватиме Європейський Союз через проект з підтримки підприємництва FORBIZ.

Серед основних завдань Офісу МСП, зокрема:

  • створення єдиного офіційного інформаційного ресурсу, орієнтованого на потреби МСП,
  • підтримка органів місцевої влади в утворенні центрів підтримки підприємництва на регіональному та місцевому рівнях в межах існуючих майданчиків (ЦНАП, центри зайнятості, агенції регіонального розвитку тощо), орієнтованих на мікро-, малий бізнес та потенційних підприємців,
  • координація реалізації програм міжнародної технічної допомоги, спрямованих на розвиток МСП в Україні,
  • налагодження співпраці зацікавлених сторін, в тому числі міжнародних партнерів, в реалізації спрямованих на розвиток МСП проектах,
  • організаційна та експерта підтримка у запровадженні механізмів кредитних гарантій для суб’єктів МСП фінустановами, зокрема шляхом реалізації пілотного проекту на базі Німецько-Українського фонду.

До складу Офісу увійдуть 10 фахівців. Конкурс триває до 22 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті