Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Верховний суд спростував свою ліквідацію

Верховний суд спростував свою ліквідацію

Та звернувся до правоохоронних органів щодо неправдивої інформації в держреєстрі юросіб

Верховний суд спростував свою ліквідацію
Фото Shutterstock

Верховний суд спростував інформацію щодо початку процедури його ліквідації та звернувся до правоохоронних органів через оприлюднення неправдивої інформації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Про це йдеться в повідомленні на сайті Верховного суду.

«Відомості про те, що Верховний суд України перебуває в процесі припинення, не відповідають дійсності, оскільки розпорядчого акта про припинення, реорганізацію або ліквідацію Верховного суду України уповноваженим органом не видавалося. Ліквідаційна комісія не створювалася. Уповноважена особа від імені юридичної особи публічного права з конституційним статусом до державного реєстратора не зверталася», – йдеться в повідомленні.

Крім того, щодо факту внесення таких відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань уповноваженою особою повідомлено до правоохоронних органів.

Як зазначається, 23 червня на веб-порталі щотижневого юридичного видання «Судово-юридична газета» з’явилася інформація про те, що «Процедура ліквідації Верховного суду Украини як юридичної особи почалася 21 червня 2018 року. Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб».

Нагадаємо: 15 грудня 2017 року новий ВСУ розпочав роботу, одночасно з початком роботи нового суду припинили функціонувати старий Верховний суд та вищі спецсуди.

Станом на 15 грудня призначено 113 суддів суду з 200 максимально можливих.

Головою ВС шляхом таємного голосування обрали Валентину Данішевську, а її заступником – Богдана Львова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті