Телеком оператор «Просат» купує компанію Мазепи

Телеком оператор «Просат» купує компанію Мазепи

Компанія придбає більше 50% частки в статутному капіталі

Телеком оператор 	«Просат» купує компанію Мазепи
Ігор Мазепа
Фото mazepa.com

Антимонопольний комітет України надав дозвіл українському телекомунікаційному оператору «Просат»,  на придбання оператора зв'язку «Українські новітні телекомунікації» (ТМ UNTC), повідомляє Інтерфакс.

Разом із китайською компанією Xinwei «Просат» здійснює проект по створенню мережі мобільного широкополосного мультимедійного зв'язку національного масштабу, яка надає послуги з доступу до мережі Інтернет, телефонії (SIP), телевізії, побудови мереж передачі даних та систем віддаленого відеоспостереження.

Відтак  «Простату» надано дозвіл на придбання частки в статутному капіталі UNTC, що забезпечує більше 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Кінцевим бенефіціаром UNTC в даний час є засновник і глава інвестиційної компанії «Конкорд Капітал» Ігор Мазепа.

UNTC  була створена в 2005 році, довгий час перебувала на ринку WiMAX-послуг під торговою маркою Freshtel. Компанія працює в 8 регіонах України. 

Виручка UNTC  в 2016 році збільшилася на 10% – до 20,41 млн грн, а чистий збиток скоротився в 7,3 рази – до 0,14 млн. Грн.

Вересня минулого року Xinwei повідомила про завершення «Просатом» будівництва більш ніж 100 базових станцій для введення в Україну зв'язку 4G: на той момент мережа на базі розробленої Xinwei технології McWiLL покривала Київ і зону від Харкова до Мариуполі.

Нагадаємо, за словами Степана Кубіва, з 2016 року Xinwei встановила 150 базових станцій, які забезпечили високошвидкісне інтернет-покриття Київської області. А до 2018-го компанія планує встановити ще 2,3 тис. базових станцій по усій Україні.

Нагадаємо, ТОВ «Конкорд консалтинг», яким володіє Мазепа, придбало частку в статутному капіталі ТОВ «Українські новітні телекомунікації» в 2016 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло