Суднобудівний завод Новинського визнано банкротом

Суднобудівний завод Новинського визнано банкротом

Чорноморський суднобудівний завод почав працювати ще на початку XX століття

Суднобудівний завод Новинського визнано банкротом
Фото Facebook Вадим Новинський

Господарський суд Миколаївської області визнав банкрутом ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод», який входить до холдингу Smart Maritime Group, повідомляє Судова влада України.

Як зазначається, система заходів щодо відновлення платоспроможності боржника у вигляді процедури санації у 2015 році не змогла запобігти банкрутству боржника. Внаслідок цього 3 липня 2018 року суд прийняв рішення про визнання ЧСЗ банкротом та відкрив ліквідаційну процедуру

Завод входить до складу суднобудівного холдингу Smart Maritime Group (SMG, Україна), який засновано у 2009 році для управління морегосподарськими активами «Смарт-холдингу».

Бенефіціаром «Смарт-холдингу» є бізнесмен і політик Вадим Новинський.

Нагадаємо: у 2017 році суд заарештував майно та акції Чорноморського суднобудівного заводу. Компанія «Смарт-Холдинг» називала арешт акцій Чорноморського суднобудівного заводу спробою тиску на нардепа Вадима Новинського.

Також нагадаємо, що інша суднобудівна компанія Новинського уклала контракт із компанією VEKA Shipbuilding на 145 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло