mind
Жінки в Саудівській Аравії тепер можуть працювати нотаріусами

Жінки в Саудівській Аравії тепер можуть працювати нотаріусами

Влада країни поступово повертає жінкам своєї країни їхні громадянські права

Жінки в Саудівській Аравії тепер можуть працювати нотаріусами
фото з pixabay.com

Міністерство юстиції надало ліцензії 12 жінкам працювати нотаріусами. Це вперше в історії країни жінкам дозволяють займатись таким видом діяльності. Про це повідомляє Arab News.

Міністерство пояснило, що до їх повноважень входить видача та скасування мандатів та документування контрактів щодо створення компаній.

За даними Міністерства юстиції країни, наразі ліцензії «версифікаторів» мають 1300 жителів країни, й серед них відтепер не лише чоловіки, а й жінки.

Нагадаємо: у березні 2018 року кронпринц Саудівської Аравії Мухаммед бін Салман розповів про те, що хоче повернути жінкам їхні громадянські права. За його словами до 1979 року країна була абсолютно нормальною, де жінки та чоловіки мали рівні права і працювали на будь-якій роботі без обмежень. Його метою стало повернути все так, як воно було 40 років тому.

Як повідомлялось, останнім із досягнень став дозвіл жінкам кермувати автомобілями. Агентство Bloomberg підрахувало, що економічна вигода від цього рішення може навіть перевищити очікуваний прибуток від ІРО нафтового концерну Saudi Aramco, який може скласти до $100 млрд за найоптимістичнішими прогнозами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті