mind
Apple може відмовитись від iPhone X та iPhone SE восени цього року – аналітики

Apple може відмовитись від iPhone X та iPhone SE восени цього року – аналітики

Натомість компанія сфокусується на «iPhone 9, iPhone 11 iPhone 11 Plus»

Apple може відмовитись від iPhone X та iPhone SE восени цього року – аналітики
Фото Shutterstock

Аналітична компанія BlueFin Research дійшла неочікуваного висновку, що технологічний гігант Apple припинить випуск iPhone X та iPhone SE цього року і їх фокус зміниться в бік «iPhone9, iPhone11 iPhone 11 Plus». Про це повідомляє 9TO5Mac.

Аналітики компанії передбачають високий рівень «незадоволеного попиту» для нових «айфонів» цього року «через відсутність активності оновлення за останні декілька років». У зв’язку з цим аналітики прогнозують, що Apple випускатиме 91 млн одиниць  нових смартфонів у 2018 року протягом наступних двох кварталів.

Аналітики прогнозують, що Apple випускатиме до 28 млн одиниць iPhone 9, 11 та 11 Plus у ІІІ кварталі, тоді як попередня оцінка була 24 млн одиниць. Також вони очікують ще 63 млн одиниць у IV кварталі, 46 млн одиниць в І першому кварталі 2019 року та 46 млн одиниць у  ІІ кварталі 2019 року. Усі ці цифри є значно вищими, ніж прогнозувалось раніше.

Аналітики вважають, що iPhone 11 Plus порадує своїх власників, які вважали, що iPhone Х є занадто маленьким, тоді як iPhone 9 буде орієнтовано на ринок з більш низькою ціною.

Очікується, що випуск iPhone Х буде припинено в ІІІ кварталі цього року, більше дешевий iPhone SE також зникне.

Нагадаємо: на початку січня  Apple оголосила про наміри зменшити обсяги виробництва iPhone X у І кварталі 2018 року вдвічі – з понад 40 млн одиниць до близько 20 млн. Таке рішення було прийнято з огляду на зниження продажів на ключових ринках.

Як повідомлялось, у цьогорічному рейтингу брендів компанія Apple опустилась з 5-го місця на 29-те. Зазначається, що лише два роки тому компанія Тома Кука посідала почесне друге місце.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті