Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали Сенцов, Яресько та Бондаренко
Партнерський матеріал

Першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали Сенцов, Яресько та Бондаренко

Автором статуетки нагороди Ukrainian ID Awards є молодий харківський скульптор Сергій Шауліс

Першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали Сенцов, Яресько та Бондаренко

У Каневі під час міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID, були названі імена перших лауреатів премії Ukrainian ID Awards. Ними стали: Олег Сенцов, Наталія Яресько та Ольга Бондаренко.

Український кінорежисер, незаконно ув’язнений у Росії, Сенцов отримав нагороду за незламне прагнення свободи та громадянську гідність; міністр фінансів у 2014–2016 роках Яресько – за кризовий менеджмент фінансової сфери України під час найважчих економічних та політичних випробувань; голова Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» Бондаренко – за вагомий внесок у гуманізацію суспільства.

Ольга Бондаренко нагороджена премією Ukrainian ID Awards за внесок у гуманізацію суспільства. Очолюваний нею фонд об’єднує волонтерів та меценатів для того, аби створити якісні умови життя в українських будинках для літніх людей. Наразі вона опікується понад 50 будинками у різних областях України. У 2017 році фонд оголосив старт програми «Гідна старість» вартістю 30 млн грн. Станом на квітень цього року було зібрано понад 4 млн грн, що вже інвестовані у модернізацію та забезпечення будинків для українців похилого віку.

Наталія Енн Яресько отримала нагороду за кризовий менеджмент фінансової сфери України під час найважчих економічних та політичних випробувань української держави. За оцінками українських та міжнародних експертів, Наталія ефективно вирішила проблему українського зовнішнього боргу та де-факто врятувала країну від фінансового дефолту в умовах внутрішньої нестабільності та військової агресії Росії.

Першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали Сенцов, Яресько та Бондаренко

Український кінорежисер, письменник та сценарист Олег Сенцов, який вже п’ятий рік є політв’язнем Росії, став лауреатом премії Ukrainian ID Awards за незламне прагнення свободи та громадянську гідність. За час ув’язнення Олег, як людина української культури, став символом відчайдушної боротьби за волю усіх незаконно ув’язнених у Росії українців, яких сьогодні налічується понад 70 осіб.

«Ukrainian ID Awards – це відзнака, яка присуджується за видатні досягнення і ефективні практики в ім’я процвітання та гуманізації людства, а також покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства. Наш оргкомітет був надзвичайно здивований тим, що окремі номінанти досі не були гідно відзначені в Україні, незважаючи на їхній виключний внесок у розвиток та благополуччя світу», – наголосила президент міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

Ukrainian ID Awards – щорічна міжнародна премія, започаткована форумом задля відзнаки тих, хто своєю працею зробив великий внесок в розвиток людства, керуючись принципами гуманізму, рівності та суспільного блага. Лауреатами премії можуть стати громадяни будь-якої країни та професійної сфери, а також організації (крім політичних).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті