mind
НБУ буде довше аналізувати звіти аудиторів про оцінку якості активів банку

НБУ буде довше аналізувати звіти аудиторів про оцінку якості активів банку

Через необхідність детального аналізу та додаткового опрацювання отриманих даних

НБУ буде довше аналізувати звіти аудиторів про оцінку якості активів банку
фото Shutterstock

Нацбанк подовжив терміни опрацювання звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків, йдеться у повідомленні на сайті регулятора.

Як зазначається, зміна термінів пов’язана з необхідністю детального аналізу та додаткового опрацювання НБУ даних, отриманих від аудиторів та банків.

Так, змінено надсилання НБУ вимоги про складання банками програм капіталізації, щодо яких регулятор прийняв рішення про проведення оцінки стійкості із застосуванням: двох етапів оцінки стійкості – до 1 серпня поточного року, трьох етапів оцінки стійкості – до 17 серпня поточного року.

Крім того, подання банками, щодо яких центробанк прийняв рішення про проведення оцінювання із застосуванням двох етапів оцінки стійкості, програми капіталізації до 15 вересня поточного року.

Зазначені зміни затверджено постановою Правління НБУ №6 від 10 липня 2018 року. Вони набувають чинності з 11 липня 2018 року.

Як зазначається, звіти аудиторів надавались згідно з Положенням про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, затвердженого постановою правління НБУ від 22 грудня 2017 року №141.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті