Мінінфраструктури: в червні 93% рейсів з українських аеропортів виконано вчасно

Мінінфраструктури: в червні 93% рейсів з українських аеропортів виконано вчасно

Найпунктуальніша авіакомпанія – «Мотор Січ»

Мінінфраструктури: в червні 93% рейсів з українських аеропортів виконано вчасно
Фото: pixabay.com

Найпунктуальнішими авіакомпаніями протягом червня 2018 року названі «Мотор Січ», яка здійснила 256 рейсів за цей період, «Міжнародні авіалінії України» – 3130 рейсів, 61 з яких виконано із затримками понад 2 години, та «Роза вітрів» – 531 рейс, 10 з яких було затримано.

Такі дані наведені у рейтингу пунктуальності авіакомпаній, складений Міністерством інфраструктури і розміщений на сайті відомства.

Мінінфраструктури: в червні 93% рейсів з українських аеропортів виконано вчасно:
Фото: Мінінфраструктури

Водночас, найбільше затримок за кількістю рейсів зафіксовано у авіакомпанії Bravo – з 363 рейсів за червень 117 – було виконано із затримками понад 2 години.

Крім того, найменш пунктуальною виявилась авіакомпанія «Атлас Джет Україна», яка виконала лише 14 рейсів і з них майже половина з яких було виконано із запізненням.

Також до ТОП-10 компаній зазначених у рейтингу увійшли: SkyUp (з 202 рейсів – 26 було затримано), YanAir (з 267 – 42 затримано),  AzurAir (з 262 – 47 затримано), Air Alanna (з 5 – 1 рейс із затримкою), FanAir (з 46 – 14 затримок) та Anda Air (з 55 – 18 затримок).

Нагадаємо, наприкінці червня та на початку липня 2018 року були зафіксовані значні затримки рейсів, зокрема з аеропорту Київ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло