mind
Німецька компанія Agrolife GmbH олігарха Кролевця купує «Київ-Атлантик Україна»

Німецька компанія Agrolife GmbH олігарха Кролевця купує «Київ-Атлантик Україна»

Йдеться про купівлю понад 50% акцій

Німецька компанія Agrolife GmbH олігарха Кролевця купує «Київ-Атлантик Україна»
Фото "Київ-Атлантік Україна"

Антимонопольний комітет України дозволив німецькій Agrolife GmbH придбати кіпрську Cotone Investments Limited, яка володіє 100% акцій виробника кормів ПрАТ «Київ-Атлантик Україна» (Київської обл.), повідомляє Інтерфакс.

Йдеться про купівлю понад 50% акцій у Cotone Investments.

Наприкінці травня цього року АМКУ дозволив Cotone Investments купити контрольний пакет ПрАТ «Київ-Атлантик Україна», яке 25 червня в системі розкриття інформації НКЦБФР повідомило про завершення угоди і перехід до Cotone Investments 100% акцій, що раніше належали датській компанії Atlantic Agro Holding ApS американського бізнесмена Деніела Свірі.

Новий акціонер рішенням від 22 червня переобрав спостережну раду, а також призначив директором Бориса Скибу. Останній протягом останніх п'яти років був директором ТОВ «Європейський протеїн Україна», головою ветеринарної ради ПАТ «Група Черкізово» (РФ) і начальником відділу птахівництва компанії «Продам» (РФ).

Agrolife GmbH, бенефіціаром якої є бізнесмен Сергій Кролевець, власник компанії «Ерідон», – постачальник олійних, зернових культур і кормових добавок для тваринництва на ринках Німеччини, ЄС та України. Agrolife GmbH спільно з датською Fermentationexperts AS є засновниками ТОВ «Європейський протеїн Україна» (Київська обл.).

«Київ-Атлантик Україна» займається виробництвом комбікормів, зберіганням і переробкою сільгоспкультур, дистрибуцією і постачанням  с/г техніки. Компанія у 2017 році скоротила чистий збиток у 8,7 раза в порівнянні з 2016 роком – до 9,1 млн грн, а її чистий дохід від реалізації продукції знизився на 25,4% – до 131,8 млн грн. Згідно з балансом на початок цього року, у неї були довгострокові кредити банків на 74,14 млн грн, а також інші довгострокові зобов'язання на 73,2 млн грн, а вартість основних засобів оцінювалася в 237,5 млн грн.

Минулого року «Київ-Атлантик Україна» виробила 12,86 тис. тонн готових кормів для тварин на 90,7 млн грн, тоді як роком раніше – 12,1 тис. тонн на 128 млн грн.

Нагадаємо, ТОВ «Європейський Протеїн Україна» побудувало завод з виробництва високопротеїнових добавок, призначених для відгодовування тварин, вартістю близько $ 10 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті