Всі асфальтні заводи на Закарпатті припиняють діяльність

Всі асфальтні заводи на Закарпатті припиняють діяльність

Причиною тому заборона «Укрзалізниці» використовувати напіввагони для транспортування в область

Всі асфальтні заводи на Закарпатті припиняють діяльність
Фото КМУ

Усі асфальтні заводи Закарпатської області припиняють свою діяльність у зв'язку з забороною «Укрзалізниці» використовувати напіввагони для транспортування щебеню на Закарпаття, повідомив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

Як зазначив очільник області, значна частина щебеню та інших витратних матеріалів, необхідних для виробництва асфальту на закарпатських заводах, завозиться залізницею з Житомирської та Вінницької областей.

Москаль наголошує, що рішення УЗ заборонити використання напіввагонів для транспортування щебеню на Закарпаття матиме наслідком повну зупинку всіх асфальтних заводів. У свою чергу, це призвеже до повної зупинки ремонту доріг на Закарпатті.

Протяго 3-х років на Закарпатті було відкрито 15 сучасних асфальтних заводів. Однак для повноцінної виробництва не вистачає щебеню та інших матеріалів, зазначає Москаль.

«Минулого року доходило до абсурду – румунська фірма змушена була імпортувати асфальт вантажівками з Румунії для ремонту дороги у Виноградівському районі. Цього року абсурд продовжується – інша румунська фірма, що відкрила новий асфальтний завод у Тересві (Тячівський район), змушена також завозити щебінь із Румунії, що сильно здорожує виробництво асфальту», – додає очільник Закарпатської ОДА.

Москаль також зазначив, що направив прем'єр-міністру Гройсману звернення щодо необхідності вирішення даної ситуації.

«Невже після Г.Кирпи уряд не може знайти професіонала для управління такою стратегічною галуззю, як «Укрзалізниця»? Скільки можна бути заручником людей, які, не розбираючись у роботі, завдають шкоду країні й окремим регіонам?» – резюмує Москаль. 

Нагадаємо, що навесні в Україну прибув мобільний асфальтний завод з Китаю.

Нагадаємо також, що на Вінничині відкрили новий асфальтний завод

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло