Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
«Мої слова були сказані в гніві»: Маск вибачився за те, що образив рятувальника таїландських дітей

«Мої слова були сказані в гніві»: Маск вибачився за те, що образив рятувальника таїландських дітей

Погярячкували – і досить: Маск, визнаючи свою провину, хоче всіх примирити

«Мої слова були сказані в гніві»: Маск вибачився за те, що образив рятувальника таїландських дітей
фото elonmusk.com

Глава автоконцерну Tesla Ілон Маск під тиском інвесторів через суттєве падіння акцій компанії приніс вибачення британському дайверу Вернону Ансворту, який брав участь у рятувальній операції з порятунку 12 дітей з печери в Таїланді.

Суть конфлікту зводиться до того, що під час рятувальної операції Ілон Маск після консультацій із керівником бригади рятувальників розробив з командою своїх інженерів міні-субмарину, яка могла б допомогти витягнути дітей. Ансворт у грубій формі відмовився від послуг Маска, сказавши, що субмарина не пройде крізь вузькі місця печери, і що Маск «може запхати її собі в дупу». Глава Tesla у відповідь на це назвав рятувальника педофілом.

Хоча згодом він видалив цей твіт, через обурення громадськості акції компанії виробника електромобілів упали на 3,5%, капіталізація Tesla зменшилася на $2 млрд.

В середу, 18 липня, Ілон Маск написав у Twitter: «Мої слова були сказані в гніві після того, як містер Ансворт сказав кілька неправдивих слів і запропонував мені вступити в статевий акт з міні-субмариною, яку ми створили з добрих міркувань і відповідно до усіх технічних характеристик, наданих керівником бригади рятувальників».

«Проте його дії проти мене не виправдовують моїх дій проти нього, і за це я приношу свої вибачення містеру Ансворту і компаніям, які я представляю як керівник. Провина тут моя і тільки моя», – дописав Маск у наступному повідомленні.

«Я буду стежити за тим, щоб мої дії – теперішні чи майбутні – ніколи й нікому не нашкодили. Сподіваюся, що ми, як спільнота, будемо настільки відкритими і доброзичливими один до одного, наскільки це можливо», – додав він у пориві щирого розкаяння.

Нагадаємо: раніше акціонери Tesla винесли на голосування питання, щоб змістити Ілона Маска з посади гендиректора, оскільки вважають, що його зайнятість в інших компаніях шкодить Tesla.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті