КМУ виключив «Укрторф», «Електронмаш» та «Київський радіозавод» з переліку стратегічно важливих об'єктів

КМУ виключив «Укрторф», «Електронмаш» та «Київський радіозавод» з переліку стратегічно важливих об'єктів

Натомість до переліку включили низку нових об'єктів

КМУ виключив 	«Укрторф», 	«Електронмаш» та 	«Київський радіозавод» з переліку стратегічно важливих об'єктів
Фото Shutterstock

Уряд України виключив державний концерн «Укрторф», ПАТ «Київський радіозавод» і державне науково-виробниче підприємство «Електронмаш» з переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, повідомляє Інтерфакс.

Відповідну постанову Кабінету міністрів №555 від 21 лютого опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» 21 липня. 
Згідно з нею, водночас до цього списку включені держпідприємство (ДП) «Дослідницько-проектний центр кораблебудування», казенне науково-виробниче об'єднання «Форт» МВС України, казенне підприємство «Укрспецзв'язок».

Перелік також поповнився п'ятьма об'єктами зі сфери наукової діяльності та шістьма підприємствами в геологорозвідувальній галузі, зокрема: казенне підприємство «Південукргеологія», Причорноморське державне регіональне геологічне підприємство, Український державний геологорозвідувальний інститут, державне геофізичне підприємство «Укргеофізика», ДНВП «Державний інформаційний геологічний фонд України» і ДП «Українська геологічна компанія».

Зазначимо, що на початку березня 2015 року уряд України  постановою №83 скоротив кількість підприємств у зазначеному списку з 395 до 309. Після цього лише одного разу в червні 2016 року в нього вносилося невелике уточнення назви одного підприємства.

Нагадаємо: «Електронмаш» та «Київський радіозавод» входять до переліку 893 об'єктів, які Кабмін має намір продати до 2020 року. 

Також нагадаємо: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ)  26 березня 2018 року звільнило директора державного підприємства «Електронмаш» Віктора Мову з посади у зв’язку зі зловживаннями владою і службовим становищем і найближчим часом оголосить відкритий конкурс на зайняття цієї посади.

Нагадаємо: сьогодні «Електронмаш» був захоплений рейдерами. Згодом МЕРТ пояснило, що рейдерського захоплення не було, а екс-директор «Електронмаш» не віддавав підприємство у нові руки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло