МЕРТ: екс-директор перешкоджав новому керівництву ДП «Електронмаш» приступити до виконання своїх обов’язків

МЕРТ: екс-директор перешкоджав новому керівництву ДП «Електронмаш» приступити до виконання своїх обов’язків

Діючий в.о.директора ДП намагався за допомогою охоронних структур пройти на територію підприємства

МЕРТ: екс-директор перешкоджав новому керівництву ДП «Електронмаш» приступити до виконання своїх обов’язків
Фото: spfu.gov.ua

Екс-директор столичного державного підприємства «Електронмаш» Віктор Мова та його заступники разом із трудовим колективом фізично не допустили до виконання відповідних обов’язків діючого виконувача обов’язки директора підприємства Єфіменка С. М.

Про це йдеться у відповідній заяві уповноваженого органу управління державним майном Мінекономрозвитку (МЕРТ), розміщеній на сайті міністерства, яку було оприлюднено у відповідь на події навколо ДП.

«З метою виконання державою владних повноважень з управління підприємством та забезпечення здійснення роботи підприємства у законодавчому полі, за участю представника органу управління та найманої охоронної структури сьогодні виконувач обов’язків директора державного підприємства «Електронмаш» – Єфіменко С. М. фактично приступив до виконання покладених на нього обов’язків», – пояснюють у МЕРТ.

Крім того, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва «Електронмаш» включене до плану заходів державного фінансового контролю Держаудитслужбою України та утворено комісію з перевірки його фінансово-господарської діяльності.

Водночас, комісію до проведення зазначеного контрольного заходу тричі не допущено, про що складено акти про недопуск.

Нагадаємо, сьогодні, 23 липня 2018 року, у ЗМІ була оприлюднена інформація про рейдерське захоплення ДП «Електронмаш» у Святошинському районі Києва.

Нагадаємо: 26 березня 2018 року МЕРТ звільнило директора цього підприємства Мову з займаної посади у зв'язку зі зловживаннями владою та службовим становищем. Так, Мова разом з іншими незаконно привласнили державне майно на понад 60 млн грн та приватизували виробничі приміщення загальною площею понад 88 000 кв. м, оздоровчий табір та інші активи на користь підприємства, засновником якого є родич Мови.

У свою чергу, колектив підприємства повідомив, що інформація про зловживання з боку директора є брехнею. А 60 млн грн, про які йдеться, належать колективу підприємства – це результат приватизації, проведеної ще в 1994 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло