mind
ВККС очікує на кандидатів на конкурс з обрання суддів до Антикорупційного суду

ВККС очікує на кандидатів на конкурс з обрання суддів до Антикорупційного суду

Заяви про наміри взяти участь у відповідних конкурсах можна подавати до 1 серпня

ВККС очікує на кандидатів на конкурс з обрання суддів до Антикорупційного суду
Фото: Shutterstock

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) протягом тижня – до 1 серпня 2018 року, прийматиме заяви про наміри кандидатів взяти участь в конкурсах на посади суддів Вищого антикорупційного суду (ВАКС) та Верховного Суду (ВСУ), повідомляє Юрліга із посиланням на інформацію ВККС.

Так, після початку реєстрації намірів взяти участь в конкурсах на посади суддів Вищого антикорупційного суду та Верховного Суду вирішило 472 людини, з яких до ВАКС мають намір взяти участь 190 кандидатів, до ВСУ – 282 юриста.

Пвідомити про намір взяти участь у конкурсі на посаду судді Верховного Суду або Вищого антикорупційного суду можна за відповідною формою на сайті ВККС.

Як зазначається, юристи, які не зареєструють своїх намірів, також зможуть взяти участь в конкурсі, який почнеться після його оголошення про прийом документів від кандидатів.

Нагадаємо, 28 червня набув чинності закон про утворення Вищого антикорупційного суду.

Пізніше, Верховна Рада прийняла в цілому законопроект про внесення змін до закону про судоустрій і статус суддів з поправкою щодо передачі до Вищого антикорупційний суд (ВАКС) всіх підслідних йому справ з дня початку його роботи (№7441).

У свою чергу, Міжнародний валютний фонд схвалив прийнятий парламентом України оновлений план зі створення Антикорупційного суду, знявши таким чином одну з перешкод на шляху до отримання Києвом наступного траншу в $2 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті