mind
Виробників українських свіжих овочів і фруктів очікують у Франції

Виробників українських свіжих овочів і фруктів очікують у Франції

Мінагрополітики запрошує українських виробників на найбільший оптовий ринок Європи

Виробників українських свіжих овочів і фруктів очікують у Франції
Фото: Shutterstock

Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує українських виробників фруктів та овочів долучитись до днів України у Франції, які відбудуться 19–20 вересня в Парижі на найбільшому оптовому ринку Європи Rungis, йдеться у повідомленні на сайті міністерства.

Як зазначається, захід відбудеться за підтримки Мінагрополітики, посольства Франції в Україні та Ukrainian Food Export Board.

«Під час цього заходу можна буде провести ділові зустрічі з французькими оптовими компаніями, обмінятись контактами та обговорити можливості спільних проектів», – зазначають у Мінагрополітики.

Як повідомляють у міністерстві, за детальною інформацією можна звертатися до організаторів: Ірина Чухлеб, irachu06@gmail.com.

Раніше Мінекономрозвитку (МЕРТ) спільно з Мінагрополітики анонсували плани до вересня 2018 року запустити систему електронних торгів з продажу прав на оренду земельних ділянок за допомогою системи ProZorro.Продажі.

Про прогнози врожаю та світових цін на нього читайте в матеріалі Mind «Що посієш: на які культури зробили ставку аграрії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті