Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Злиття Альфа-банку й Укрсоцбанку завершать у першому півріччі 2019 року – Світек

Злиття Альфа-банку й Укрсоцбанку завершать у першому півріччі 2019 року – Світек

Наразі клієнтів Укрсоцбанку переводять на майданчик Альфа-банку

Злиття Альфа-банку й Укрсоцбанку завершать у першому півріччі 2019 року – Світек
Фото УНІАН

Юридичне злиття Альфа-банку Україна й Укрсоцбанку (Київ) буде завершено в першому півріччі 2019 року. Про це з посиланням на слова CEO «Альфа-Груп» в Україні, голови правління Укрсоцбанку Івана Світека пише Інтерфакс-Україна.

«Юридичне злиття заплановано на I-е півріччя наступного року. Але до злиття таких двох гігантів як Альфа й Укрсоц, а таких злиттів на українському ринку ще не було, потрібно проробити величезну підготовчу роботу. Зараз в рамках міграції ми намагаємося всіх активних клієнтів Укрсоцбанку перевести на майданчик Альфи. Наша мета, до якої ми планомірно рухаємося, – переклад 75% всіх активних клієнтів, в тому числі і в обсягах бізнесу, на баланс Альфа-банку до кінця 2018 року «, – повідомив він.

Разом з цим повідомляється, що в рамках підготовки до міграції був розроблений м'який формат «2 в 1», коли на майданчику Укрсоцбанку розміщуються відділення двох банків – і Укрсоца, і Альфа-банку.

Для клієнта мало що змінюється – його обслуговуватимуть ті ж менеджери що і раніше, але тепер вони працевлаштовані в Альфа-банку.

В.Михайлов додала, що часто для клієнта в поточній роботі з банком нічого не змінюється – його обслуговують ті ж менеджери, що і раніше, але тепер працевлаштовані в Альфа-банку.

Наразі обидва банки входять до фінальної хвилі міграції, в рамках якої з 301 відділення Альфа-банку і Укрсоцбанку станом на початок 2018 року до кінця року залишиться 241 відділення Альфа-банку і 8 хабів в різних регіонах, які працюватимуть у форматі «2 в 1». 

Також,Світек повідомив, що сукупний портфель Альфа-банку і Укрсоцбанку в 2018 році може вирости на 10%, а до портфель NPL Укрсоцбанку зменшиться до $100 млн.

Згідно з рейтингом банків Mind, Альфа-банк та Укрсоцбанк мають задовільний рівень життєздатності.

Нагадаймо, в лютому цього року, Наглядова рада Укрсоцбанку призначила на посаду голови правління Івана Світека, який раніше обіймав посаду головного менеджера Альфа-Банку.

Раніше повідомлялось, що Альфа-Банк має намір змінити бренд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті