mind
ЄК попередила про загрози втручання у вибори до Європарламенту

ЄК попередила про загрози втручання у вибори до Європарламенту

Представники ЄК також закликають соціальні мережі посилити боротьбу із дезінформацією

ЄК попередила про загрози втручання у вибори до Європарламенту
фото з pixabay.com

Держави-члени ЄС мають вжити заходів проти імовірних кібератак в ході виборів у Європарламент, які відбудуться у травні 2019 року. Про це повідомляє DW із посиланням на заяву єврокомісара з питань безпеки Джуліана Кінга.

За його словами, необхідно завадити діям, які дозволять «підривати наші демократичні системи та використовувати їх в якості зброї проти нас».

Кінг вважає, що більшу загрозу ніж кібератаки може нанести лише маніпулювання поведінкою під час виборів, яку важче виявити. Мова йде про дії хакерів з метою «порушити хід виборчої кампанії за допомогою неправдивої інформації» або використання фейкових новин, які можуть вплинути на думку загалу.

Єврокомісар закликав інтернет портали, зокрема Facebook та Youtube вести більш серйозну боротьбу з дезінформацією.

ЄК вважає однією з негайних засобів розробку інтернет-платформами кодексу поведінки, оскільки перетворення соціальних мереж на «зброю проти демократії» є недопустимим.

Нагадаємо: Facebook заявила, що викрила нову скоординовану кампанію, яка має на меті ввести користувачів в оману та організувати мітинги перед виборами до Конгресу, які відбудуться восени цього року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті