Ощадбанк виставив на продаж завод «Креатив Агро» з виробництва біопалива

Ощадбанк виставив на продаж завод «Креатив Агро» з виробництва біопалива

За стартовою ціною 43 млн грн

Ощадбанк виставив на продаж завод «Креатив Агро» з виробництва біопалива
Фото: lbkwood.com.ua

Ощадбанк виставив на продаж завод з виготовлення паливних гранул із соломи (пелет) потужністю 40 000 тонн на рік у Кіровоградській області за стартовою ціною 43 млн грн.

Про це повідомили Mind у прес-службі організатора торгів – Державного підприємства «СЕТАМ», на сайті якого розміщено інформацію про лот.

Так, на продаж виставлено нерухоме та рухоме майно – комплекс, завод та обладнання заводу в кількості 34 одиниць, зокрема, виробництва фірми AmanduscKah» (Німеччина), що знаходиться у селищі Добрянка Кіровоградської області.

Як зазначається, майно знаходиться у власності АТ «Ощадбанк».

Згідно з умовами продажу, передбачений повний розрахунок (100% вартості лоту) грошовими коштами в день укладення договору купівлі-продажу.

Заявки на участь в аукціоні приймаються до 15 серпня, а аукціон відбудеться наступного дня – 16 серпня 2018 року. Гарантований внесок складає 2,1 млн грн.

Нагадаємо: 21 червня 2018 року суд задовольнив позовну заяву Ощадбанку про стягнення на його користь кредитної заборгованості ТОВ «Креатив Агро» в розмірі $8,4 млн та 28 млн грн з поручителів – фізичних осіб Максима Березкіна та Юрія Давидова.

Як писав Mind, восени 2017 року Апеляційний суд Кіровоградської області лишив без змін рішення Кіровського райсуду про стягнення з Максима Березкіна та Юрія Давидова $180 млн, 12 млн євро та 117 млн грн заборгованості на користь Ощадбанку.

Проте 24 квітня 2017 року апеляційний госпсуд відмовився задовольнити скаргу Ощадбанку на рішення Господарського суду Кіровоградської області від 6 грудня 2016-го, яким держбанкові також було відмовлено у задоволенні позову до ТОВ «Завод модифікованих жирів» щодо стягнення $216,7 млн, право вимоги до якого в заставу Ощадбанку надало ПрАТ «Креатив».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті