mind
KPMG розробить комплаєнс політику для «Укренерго» за $96 тис.

KPMG розробить комплаєнс політику для «Укренерго» за $96 тис.

Завданням компанії є посилення прозорості та забезпечення протидії корупції

KPMG розробить комплаєнс політику для «Укренерго» за $96 тис.
Фото Facebook "Укренерго"

ДП «НЕК «Укренерго» уклало контракт на 5 місяців про надання послуг із впровадження та розвитку комплаєнсу з компанією KPMG Ukraine LTD, яка уповноважена здійснити аналіз діяльності компанії та розробити комплаєнс політику, повідомила прес-служба підприємства.

В рамках створення власного комплаєнс-офісу, який покликаний створити умови для уникнення ризиків, пов’язаних із невідповідністю стандартам, нормативам чи недотриманням вимог чинного законодавства, «Укренерго» 24 липня уклало договір з KPMG.

В компанії Mind повідомили, що контракт був підписаний за результатами торгів, переможцем яких  і став KPMG. Вартість контракту становить $96 тис. (без ПДВ).

Крім того зазначимо, що разом з KPMG, претендували на укладення договору Deliote and Touche та Ernst and Young.

«Україна прагне стати частиною європейського співтовариства, «Укренерго «працює над тим, щоб інтегрувати українську ОЕС в європейську енергосистему…Тому ми хочемо, щоб в «Укренерго» були запроваджені принципи корпоративного управління ОЕСР (Організації економічного співробітництва та розвитку), які на міжнародному рівні є прийнятим стандартом ефективного, прозорого та відповідального функціонування підприємств з державною участю», – сказав заступник директора з комунікацій та міжнародного співробітництва ДП «НЕК «Укренерго» Михайло Бно-Айріян.

Водночас, «Укренерго» повідомило Mind, що підприємство також провело торги для визначення компанії, яка займатиметься пошуком комплаєнс-офіцера. Серед учасників було 5 кандидатів: Amrop, Hadson Ukraine, Talent Advisors, Pedersen and Partners і We partners. В результаті торгів, 2 липня 2018 «Укренерго» уклало договір з рекрутинговим агентством Talent Advisors на 2 місяці. Агентство отримало за свої послуги 390 тис. грн.

Нагадаємо: KPMG підписало контракт з «Нафтогазом» про проведення аудиту «Укрнафти» за 1 млн грн. 

Раніше повідомлялося, що до Наглядової ради «Укренерго» відібрано кандидатури чотирьох незалежних членів  і одного представника уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті