mind
«Інтерпайп» просить списати половину з $1,2-мільярдного боргу

«Інтерпайп» просить списати половину з $1,2-мільярдного боргу

Натомість компанія пропонує обміняти його на три нові боргові інструменти

«Інтерпайп» просить списати половину з $1,2-мільярдного боргу
Віктор Пінчук
Фото pinchukfund.org

Трубний завод «Інтерпайп» Віктора Пінчука склав пропозицію про реструктуризацію боргу у розмірі $1,25 млрд, повідомляє Concorde з посиланням на агентство Reorg Research.

Відтак, «Інтерпайп» пропонує обміняти борг у сумі $1,25 млрд та накопичений невиплачений відсоток на 3 нові боргові інструменти: 6-річні облігації на суму $310 млн з купоном 9,35% та 2 кредити у розмірі по $45 млн для міжнародних та українських кредиторів.

Крім того, міжнародні кредитори та власники облігацій отримають інструменти ефективності, пов'язані з EBITDA, тоді як українські банки отримають дещо менше списання боргу.

За оцінкою Concorde, на кінець 2012 року кредити «Інтерпайпу» становили близько $110 млн, а номінальне списання становило 59% – для вітчизняних кредиторів та 62% – для міжнародних кредиторів, включаючи власників облігацій. 

При цьому українські компанії поки що не змогли домогтися від кредиторів затвердження реструктуризації боргу. Якщо компанія «Інтерпайп» виведе таку угоду, це буде для компанії великий успіх, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: «Інтерпайп»запровадила нову систему управління бізнесом і з 1 січня 2018 року створила сталевий, трубний і залізничний дивізіони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті