mind
Daimler планує випускати електрифіковані «мікрокари» Smart в Китаї

Daimler планує випускати електрифіковані «мікрокари» Smart в Китаї

Для того, щоб вести бізнес у Китаї, німецький автовиробник створить СП з китайською BAIC

Daimler планує випускати електрифіковані «мікрокари» Smart в Китаї
фото www.mercedes-benz.com

Материнська компанія Mercedes-Benz веде переговори з китайським місцевим автовиробником, щоб в майбутньому будувати в Китай свої електрифіковані мініатюрні автомобілі Smart. Про це повідомляє CNBC.

Daimler веде переговори про створення спільного підприємства з китайським виробником BAIC Group, дочірньої компанією Beijing Electri Vehicle (BJEV). Іноземні компанії, які мають намір вести бізнес в Китаї, спочатку, зазвичай, налагоджують партнерські відносини із китайськими компаніями.

Це свідчить про те, що Daimler продовжує нарощувати свої зусилля із виробництва електрокарів та намагається вийти на найбільший світовий автомобільний ринок.

«Дочка» Daimler випускає невеликі транспортні засоби, відомі як «мікрокари» або малолітражні авто. Автомобілі Smart не користуються значним попитом, особливо у США. Але Daimler робить ставку на те, що цей «мікрокар» привабить споживачів, які шукають ефективні, моторні та невеликі транспортні засоби, які підходять для переповнених місць, таких як густонаселені міста.

Поки розмір долі Daimler в майбутньому підприємстві є невідомим, але компанії уже мають досвід співпраці. Daimler взяв на себе майже 4% долю в BJEV у березні для того, щоб в майбутньому мати змогу разом займатись розробками електромобілів.

У лютому німецький автовиробник підписав угоду з BAIC про будівництво заводу вартістю $1,9 млрд для автомобілів Mercedes-Benz.

Нагадаємо: американський автовиробник Tesla повідомив про свої плани збудувати завод у Китаї, потужністю 500 000 автомобілів на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті