mind
Виробник алюмінію Alcoa просить владу США звільнити канадських постачальників від сплати мита

Виробник алюмінію Alcoa просить владу США звільнити канадських постачальників від сплати мита

Компанія хоче працювати з канадськими виробниками, оскільки вітчизняні не задовольняють її вимоги до якості

Виробник алюмінію Alcoa просить владу США звільнити канадських постачальників від сплати мита
фото fdlx.com

Американська компанія Alcoa, один з найбільших у світі виробників алюмінію, звернулася в міністерство торгівлі США з проханням звільнити її від мит на ввезення 40 000 тонн канадського алюмінію, який використовується у виробництві банок для напоїв, повідомляє Reuters. Зазначається, що запит компанії став одним із кількох тисяч аналогічних.

Alcoa заявляє, що жоден американський виробник алюмінію не задовольняє її специфічних потреб і вимог до якості, тому компанія хоче продовжити співпрацю саме з канадськими виробниками.

Прохання Alcoa про те, щоб зробити для неї виключення – це початок зусиль, спрямованих на те, щоб добитися скасування введених адміністрацією Трампа 10%-х мит на імпорт алюмінію з Канади, повідомив представник компанії. За його словами, компанія планує направити ще кілька запитів.

Як відомо, США ввели 10%-ві мита на імпорт алюмінію і 25%-ві на імпорт сталі, пояснивши це міркуваннями національної безпеки та підтримкою вітчизняного виробника.

Введені в червні мита також поширюються на Канаду, Євросоюз і Мексику. Ці держави у відповідь ввели мита на ряд продукції з США – від мотоциклів до віскі та кетчупу.

Alcoa Inc. – американська металургійна компанія, третій у світі за величиною виробник алюмінію, після Rio Tinto Alcan і «Русала». Крім виробництва первинного алюмінію, компанія також є одним зі світових лідерів з видобутку бокситів і виробництва глинозему. Станом на 2009 рік у штат компанії входять 122 тисяч осіб, які працюють в 44 країнах світу. Продукція компанії використовується переважно в авіакосмічній, автомобільній, пакувальній і будівельній сферах.

Раніше повідомлялося, що концерн General Motors через зростання цін на метал став першою жертвою торгової війни Трампа проти постачальників металу. 

Нагадаємо, Трамп не залишає надію обкласти митами всі країни на світі, а кошти, отримані від сплати митних зборів, спрямувати на погашення держборгу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті