«Агромарс» намагається відсудити у «Київобленерго» 7 млн грн

«Агромарс» намагається відсудити у «Київобленерго» 7 млн грн

Після невдалої спроби в першій інстанції, компанія «Агромарс» подала скаргу в апеляцію

«Агромарс» намагається відсудити у «Київобленерго» 7 млн грн
Фото: pixabay.com

ТОВ «Комплекс «Агромас» має намір відсудити в енергопостачальної компанії ПАО «Київобленерго» 6,8 млн грн в як компенсацію за загибель птиці через відключень електропостачання в жовтні 2017 року, повідомляє Інтерфакс.

Перша інстанція відмовила компанії у задоволенні позову, тому «Агромас» подав апеляційну скаргу. Справа до розгляду в Київському апеляційному господарському суді призначена на 18 вересня 2018 року.

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів на початку листопада 2017 року виявила скотомогильник поблизу філії «Гаврилівський птахівничий комплекс» – ТОВ «Комплекс» Агромарс"(Київської обл.). Тоді директор компанії Олексій Марченко повідомив, що місяць тому відбулося відключення електроенергії, внаслідок чого був зафіксований падіж 64 тисяч голів птиці.

Служба у лютому 2018 року знову виявила велике звалище трупів загиблої птиці, яка утворилася поблизу філії «Гаврилівський птахівничий комплекс». Там пояснили, що побічні продукти тваринного походження розміщені на даному майданчику тимчасово – у зв'язку з зупинкою власного цеху по утилізації, що вийшов з ладу і не працює протягом двох тижнів.

Генеральна прокуратура і Національна поліція в червні 2018 року затримали керівника і бенефіціарів «Агромарсу» в рамках справи про заподіяння екологічної шкоди на загальну суму 253 млн грн. Пізніше Печерський районний суд Києва відпустив затриманих під заставу 5 млн грн.

Згідно держреєстру, власниками ТОВ «Комплекс Агромарс» є Євген і Марина Сігал.

Нагадаємо, раніше у «Київобленерго» заявляли, що схема електроспоживання об’єктів птахокомплексу ТОВ «Комплекс Агромарс» не відповідає її нормативній категорійності з надійності електропостачання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті