Перші локомотиви General Electric планують ввести в експлуатацію восени

Перші локомотиви General Electric планують ввести в експлуатацію восени

Одночасно з оновленням фондів відбувається і оновлення управління державною «Укрзалізницею»

Перші локомотиви General Electric планують ввести в експлуатацію восени
Локомотив TE33A «Тризуб»
Фото Facebook «Укрзалізниця»

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви TE33A або «Тризуб», які будуть зроблені і укомплектовані для ПАТ «Укрзалізниця» за коопераційним договором з американською компанією General Electric (GE), повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на слова прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Восени починаємо отримувати новий рухомий склад – за планами спільного виробництва General Electric. Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть», – цитує прес-служба Кабміну Гройсмана в середу вранці.

Прем'єр також звернув увагу, що одночасно з оновленням фондів відбувається і оновлення управління державною компанією, викорінення тіньових оборудок і ручного управління, яке спостерігалося в минулі періоди.

«Компанія-мільярдер, «Укрзалізниця» була обплутана всілякими схемами і вузлами. Починаємо відмотувати, обчислювати ворогів і виводити ситуацію зі стану занепаду», – підкреслив Гройсман.

Як повідомлялося, рамкова угода між «Укрзалізницею» і GE передбачає 15-річне партнерство в частині поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого – поставка «Укрзалізниці» в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.

Компанія GE Transportation і «Крюківський вагонобудівний завод» на початку червня поточного року підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Передбачається, що перші тепловози «Укрзалізниця» отримає в кінці 2018 року.

Як писав Mind, General Electric побудує першу партію локомотивів «Тризуб» до кінця року.

Нагадаємо, будівництво першого локомотиву TE33A Evolution для ПАТ «Укрзалізниця» на заводі General Electric Transportatiоn у США розпочалося 15 травня 2018 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло