General Electric та Крюківський завод підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A

General Electric та Крюківський завод підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A

В травні цього року на заводі GE Transportation розпочалася фінальна стадія виробництва локомотивів ТЕ33А для «Укрзалізниці»

General Electric та Крюківський завод підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A
TE33A на Київському вокзалі
Фото GE Reports

General Electric та Крюківський вагонобудівний завод підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A. Про це з посиланням на дані GE Global повідомляє Економічна правда.

«Ми також щасливі, що уклали договір з КВБЗ, який забезпечить локалізацію першим локомотивам GE, що поставлятимуться для «Укрзалізниці», – повідомив генеральний менеджер GE Transportation з питань постачань та логістики Девід Кокс.

Згідно з повідомленням, у травні цього року на заводі GE Transportation розпочалася фінальна стадія виробництва локомотивів ТЕ33А для «Укрзалізниці». 

Цього року буде поставлено перші 30 локомотивів. Угода передбачає модернізацію існуючих локомотивів парку «Укрзалізниці» та допомогу в забезпеченні надійного функціонування парку локомотивів шляхом партнерства щодо довгострокового технічного обслуговування.

Локомотив TE33A оснащений 12-циліндровим двигуном GE серії Evolution потужністю 4500 кінських сил, який забезпечує високу продуктивність, більшу універсальність з меншою вартістю життєвого циклу та з підвищеною надійністю при великовантажному транспортуванні.

Нагадаємо, що 23 лютого 2018 року ПАТ «Укрзалізниця» та компанія General Electric Transportation підписали 15-річну угоду на $1 млрд щодо оновлення й модернізації рухомого тягового складу.

Раніше повідомлялось, що один локомотив General Electric для «Укрзалізниці» коштує $4 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло