У відповідь на санкції США Росія погрожує обмежити поставки ракетних двигунів до Сполучених Штатів

У відповідь на санкції США Росія погрожує обмежити поставки ракетних двигунів до Сполучених Штатів

Двигуни РД-180 використовується Пентагоном та розвідкою США в ракеті Atlas V

У відповідь на санкції США Росія погрожує обмежити поставки ракетних двигунів до Сполучених Штатів
фото з pixabay.com

Голова Комітету Ради Федерації з бюджету та фінансових ринків Сергій Рябухін заявив, що у відповідь на нові антиросійські санкції США, Росія може обмежити експорт ракетних двигунів РД-180 до Сполучених Штатів. Про це повідомляє Reuters.

Російські двигуни РД-180 використовуються в ракеті Atlas V, яка виводить на орбіту апарати Пентагону та розвідки США.

Напередодні Держдеп США прийняв рішення ввести нові санкції проти РФ через отруєння екс-співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері нервово-паралітичною речовиною «Новичок». Нові обмежувальні заходи наберуть чинності 22 серпня.

Як повідомлялось, посольство РФ в США назвало санкціями «драконівськими» та безпідставними.

Стало відомо, що американські сенатори підготували новий законопроект про більш жорсткі антиросійські санкції, які, за умови його прийняття, поставлять під загрозу реалізацію будь-якого зарубіжного енергопроекту РФ – від «Північного потоку-2» до інвестицій в невеликі стартапи.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло