mind
Nord Stream 2 AG штурмує Данію: компанія запропонувала альтернативний маршрут газогону

Nord Stream 2 AG штурмує Данію: компанія запропонувала альтернативний маршрут газогону

Усі інші країни, крім Данії, дозвіл на будівництво «Північного потоку-2» дали

Nord Stream 2 AG штурмує Данію: компанія запропонувала альтернативний маршрут газогону
фото з nord-stream2.com

Проектна компанія Nord Stream 2 AG подала заявку та звіт про оцінки впливу на навколишнє середовище на альтернативний маршрут в Данії у виключній економічній зоні на північний-захід від острову Борнхольм. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Цей альтернативний маршрут не проходить через територіальні води Данії.

Зазначається, що Nord Stream 2 не припиняє процедуру по заяві з першочерговим маршрутом, яка була ініційована в квітні 2017 року та підготовку на основі рекомендацій, отриманих від влади Данії в ході успішного планування та будівництва існуючого газопроводу «Північний потік».

На основі результатів досліджень, інженерної та екологічної оцінки, яка проводилась протягом останніх місяців, було визначено альтернативний маршрут протяжністю у 75 км на північний-захід від о.Борнхольм. який перетинає лише економічну зону Данії.

Станом на сьогодні Nord Stream 2 AG отримала національні дозволи у всіх інших юрисдикціях, через які проходить газогін з РФ до ФРН.

Нагадаємо: у ніч на 25 липня в Німеччині розпочалось укладання труб проекту «Північний потік-2».

Як повідомлялось, американські сенатори розробили законопроект про більш жорсткі антиросійські санкції, які, за умови їх прийняття, поставлять під загрозу реалізацію будь-якого зарубіжного енергопроекту РФ, включно із «Північним потоком-2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті