Аеропорт Бориспіль планує найближчим часом розширити кількість ресторанів у терміналі D

Аеропорт Бориспіль планує найближчим часом розширити кількість ресторанів у терміналі D

Відповідні тендери на оренду площі під заклади харчування планується оголосити вже до кінця поточного року

Аеропорт Бориспіль планує найближчим часом розширити кількість ресторанів у терміналі D
Термінал D аеропорту «Бориспіль»
Фото: Shutterstock

Тендери на розміщення орієнтовно 5 додаткових ресторанів на території Терміналу D Міжнародного аеропорту Бориспіль, зокрема на 2-3 ресторани – в зоні duty free, а також 1-2 ресторани – у зоні відльоту внутрішніх рейсів, планується оголосити до кінця 2018 року.

Про це повідомив Mind Заступник генерального директора з комерційної діяльності аеропорту Бориспіль Георгій Зубко.

«Ми точно відчуваємо необхідність в зонах харчування в режимній зоні – зоні duty free (на 3 поверсі Терміналу D) (…) Потреба це 2-3 ресторани мінімум», – пояснив він і додав, що на території відльоту внутрішніх рейсів – на 2 поверсі Терміналу D, також планується розмістити кілька ресторанів, – «нам необхідно ще в зоні внутрішніх рейсів 1 чи 2 заклади харчування, невеличких – до 100 кв м кожен».

Також Зубко зазначив, що потенційно у зоні внутрішніх рейсів можливо розміщення ще й магазину.

«Ми точно свою ініціативу (щодо оголошення конкурсу – Mind) до кінця року реалізуємо», – наголосив він і додав, що наступні кроки будуть залежати від результатів його проведення.

Крім того, вже незабаром у зоні Check-in на 3 поверсі Терміналу D буде розміщено магазин площею 47 кв м. Так, за результатами відповідного конкурсу переможцем у торгах на оренду зазначеної площі стала компанія WOG. Як повідомив заступник гендиректора аеропорту, вартість оренди цієї площі зросла з початкових 1800 грн кв. м до 10200 грн кв. м – за результатом торгів.

Як зазначається у повідомленні на сайті WOG, магазин планується відкрити вже восени.

«Вже цієї осені WOG CAFE з'явиться в аеропорту Бориспіль. Ми представимо кафе нового формату, поєднавши його з WOG MARKET. Крім кави, хот-догів і сендвічів, ви зможете придбати товари в дорогу, пресу і сувенірну продукцію», – цитує прес-служба компанії Директора WOG CAFE Максима Пятакова.

Так, у компанії зазначають, що в першу чергу WOG розглядає для відкриття нових WOG CAFE транспортні хаби та інфраструктурні об'єкти, – «щоб ви змогли пити улюблену каву, як тільки про неї подумаєте».

Також на території Терміналу D вже працює ресторан площею 315 кв м. Як повідомив співрозмовник Mind, вартість оренди зазначеного закладу харчування складає понад 1,5 млн грн/місяць.

Нагадаємо, під час зазначених торгів оренда одного квадратного метра в аеропорту «Бориспіль» злетіла до майже 5000 грн

Нагадаємо, за результатами конкурсу, що проводився на початку року, переможцем стала компанія «Елефант», яка виборола перемогу у компанії WOG.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті