Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Колишній співробітник Tesla звинуватив компанію у стеженні

Колишній співробітник Tesla звинуватив компанію у стеженні

За словами Хансена, на заводі встановили спец.обладнання яке прослуховувало мобільні телефони співробітників

Колишній співробітник Tesla звинуватив компанію у стеженні
Фото Shutterstock

Колишній співробітник на заводі у Неваді компанії Tesla Карл Хансен висунув звинувачення компанії стосовно того що ведуться стеження за працівниками. Про це повідомляє Reuters.

За словами Хансена, на заводі встановили спец.обладнання яке прослуховувало мобільні телефони співробітників. Чоловік каже, що це було зроблено за вказівкою голови компанії Ілона Маска.

Разом з цим серед звинувачень – приховування інформації від інвесторів, крадіжка з підприємства міді та ін. сировини на суму $37 млн та зв'язок одного з працівників із мексиканським наркокартелем.

У Tesla повповідомили, що деякі із звинувачень «абсолютна брехня», а інші – не підтверджені.

Нагадаємо: днями Ілон Маск у Twitter повідомив, що збирається викупити усі акції компанії, і таким чином, її приватизувати. У дописі Маск зазначив, що «фінансування забезпечено». За умови продажу акцій за вказаною ним ціною, сума угоди може досягнути $72 млрд.

Раніше перевірку стосовно заяви Маска почала Комісія з цінних паперів і бірж (SEC). В ході перевірки має бути з'ясовано чи були у Маска підстави заявляти про плани викупити компанію і наявності відповідного фінансування для цього, а також зрозуміти, чому настільки важлива інформація була поширена їм через твіттер.

Пізніше, через твіти Ілона Маска про плани зробити компанію Tesla Inc. приватною, на компанію та Макска подав до суду акціонер Калман Ісаак

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті