WOG сплатить за оренду для розміщення закладів харчування понад 23 млн грн

WOG сплатить за оренду для розміщення закладів харчування понад 23 млн грн

WOG CAFE відкриються у аеропортах Бориспіль та Львів вже цієї осені

WOG сплатить за оренду для розміщення закладів харчування понад 23 млн грн
Фото: Facebook WOG

Компанія WOG перемогла у конкурсі на оренду площ під заклади харчування та магазин у міжнародних аеропортах Бориспіль та Львів терміном майже на 3 роки і сплатить за їх розміщення понад 23 млн грн.

Як повідомила Mind прес-служба компанії, у Львові площа WOG CAFE сягатиме 155 кв м.

«Площа велика, тому ми ретельно плануємо кожен квадратний метр. Це буде типовий формат закладів нашої мережі з меню та доступними цінами, як у Жулянах (аеропорту «Київ» – Mind)», – пояснили у прес-службі і додали, що на прибутковий рівень планують вийти вже за рік.

Як зазначається у повідомленні на сайті Фонду державного майна Львівської області, під час торгів за наведену площу, розмір орендної плати зріс у 7 разів – з 28 180 грн до 200 000 грн. Таким чином, повна вартість оренди за 3 роки складе понад 7,2 млн грн, якщо її не буде переглянуто протягом зазначеного терміну.

Також компанія прокоментувала розміщення WOG CAFE в аеропорту Бориспіль на 47 кв м на 3 поверсі Терміналу D. Як раніше повідомила компанія заклад буде представлено у новому форматі – у поєднанні з WOG MARKET.

«Для нас це, перш за все, стратегічний проект з точки зору наших намірів бути присутніми у найважливіших транспортних хабах країни. Ми очікуємо вийти на прибутковість за рік. Так, наприклад, у аеропорту Жуляни, потік наших клієнтів за рік виріс у 4 рази і досяг понад 200 000 клієнтів. Кафе у Борисполі планується без посадкових місць, проте з маркетом та можливістю купити пресу», – пояснили у компанії.

Нагадаємо, раніше заступник генерального директора з комерційної діяльності аеропорту Бориспіль Георгій Зубко повідомив Mind, що вартість оренди зазначеної площі зросла з початкових 1800 грн кв. м до 10200 грн кв. м – за результатом торгів. Таким чином, протягом всього терміну оренди – 2 роки і 11 місяців, її вартість складе понад 16,7 млн грн, якщо її не буде переглянуто протягом дії відповідного договору.

Так, Фонд держмайна оголосив конкурс на розміщенння закладу харчування аеропорт ще наприкінці квітня 2018 року, а інформація про результати торгів – була оприлюднена на початку травня у офіційному виданні ФДМ «Відомості приватизації». Конкурс на 47 кв м у Борисполі оголошувався двічі – також наприкінці квітня та наприкінці липня, за результатами останнього було обрано компанію орендатора.

Також на території Терміналу D вже працює ресторан площею 315 кв м. Як повідомив співрозмовник Mind, вартість оренди зазначеного закладу харчування складає понад 1,5 млн грн/місяць.

Під час зазначених торгів оренда одного квадратного метра в аеропорту Бориспіль злетіла до майже 5000 грн.

Нагадаємо, за результатами конкурсу, що проводився на початку року, переможцем стала компанія «Елефант», яка виборола перемогу у компанії WOG.

Крім того, аеропорт Бориспіль планує найближчим часом розширити кількість ресторанів у Терміналі D. Так, відповідні тендери на оренду площі під заклади харчування планується оголосити вже до кінця поточного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті