Suzuki обійшла BMW та забрала титул найприбутковішого автовиробника

Suzuki обійшла BMW та забрала титул найприбутковішого автовиробника

Якщо враховувати показники компаній за І півріччя загалом, а не окремо за ІІ квартал, BMW так і залишається лідером

Suzuki обійшла BMW та забрала титул найприбутковішого автовиробника
фото pixabay.com

BMW протягом тривалого часу утримував титул найбільш прибуткового автовиробника, але за останніми показниками, компанія Suzuki спромоглась забрати це звання собі. Про це повідомляє Jalopnik із посиланням на Handelsblatt.

«Німецький автовиробник BMW більше не найбільш прибутковий у світі, згідно із новим дослідження EY (Ernst&Young) за результатами другого кварталу.  Suzuki зайняла поул-позицію з прибутками у 11,8%, в той час як BMW має всього 11,4%», – зазначається у твіттер видання.

Втім видання зазначає, що якщо взяти результати першого та другого кварталів разом, тоді BMW так і залишиться найбільш прибутковим автовиробником.  

Аналітики Ernst&Young також вказують на те, що німецька автомобільна промисловість останнім часом має певні проблеми через «дизельгейт», митні війни між США та Китаєм та «збитки від валютних ефектів».

Нагадаємо: у червні Трамп пригрозив обкласти 20%-м митом автомобілі з Європи. Таким чином, він прагне домогтися, щоб ЄС скасував торгові бар'єри щодо американських компаній.

Брюссель у відповідь заявив, що погроза президента США Дональда Трампа запровадити імпортні мита на автомобілі з Європи ризикує спровокувати глобальну кару розміром у $300 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті