Захворіло у світі
59,192,123
Померло у світі
1,396,673
Вилікувалось у світі
37,914,015
Захворіло в Україні
647,976
Померло в Україні
11,263
Вилікувалось в Україні
299,358
Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі обійдеться в 2,7 млрд грн

Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі обійдеться в 2,7 млрд грн

Це гроші з міського бюджету, державне фінансування, кошти інвесторів і керуючої компанії, а також гранти

Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі обійдеться в 2,7 млрд грн
Фото Facebook Industrial Park Іn Dnipro City

Індустріальний парк Innovation Forpost площею 61,4 га та вартістю інвестицій 2,7 млрд грн буде побудовано у Дніпрі, повідомив Інтерфакс з посиланням на Агентство розвитку Дніпра.

«У липні 2018 року завершено всі процедури оформлення індустріального парку Innovation Forpost. В цілому в індустріальний парк протягом 5 років буде залучено 2,7 млрд грн інвестицій. 9,93% від цієї суми планується залучити з міського бюджету, 9,45% – з державного, решта фінансування – за рахунок коштів інвесторів і керуючої компанії «, – повідомив директор Агентства розвитку Дніпра Володимир Панченко.

Проект парку включає офіси і R&D центри, виставковий комплекс з інноваційним музеєм науки, тестову площадку HypeUA, бізнес-інкубатори, навчальні кампуси, апартаменти з дитсадком, готель і зелені зони. За словами Панченка, проектування дорожньо-транспортної та інженерної мереж почнеться в жовтні 2018 року. Будівництво планується почати весною 2019 року, а до кінця року будуть введені в експлуатацію перші об'єкти парку.

«Першими об'єктами індустріального парку стануть фронт-офіс індустріального парку, виставковий центр «Промислове ЕКСПО», офіси і центр прототипування в складі бізнес-інкубатора, благоустрій частини території», – зазначив директор Агентства розвитку Дніпра.

Він зазначив, що проект Innovation Forpost передбачає як будівництво нових будівель (виробничих і офісних корпусів, комплексів обслуговування), так і реконструкцію існуючих. Наприклад, ливарний цех (під парк були віддані приміщення мартенівського цеху – Mind) планують реконструювати під виставкове арт-простір.

«Для нас цей майданчик – одна з 10, які ми плануємо запустити в Дніпрі. Інвестори є з українським корінням і іноземні. Це неправда, що вкладатися не хочуть, просто потрібно забезпечити відповідні умови», – зазначив Панченко.

Він додав, що крім бюджетних коштів і приватних інвесторів, до фінансування проекту можуть залучатися гранти. Зокрема, Агентство розвитку Дніпра в цьому році виграло два європейських гранти на 22 млн грн.

Нагадаємо: Дніпро отримав 45 га землі для розбудови масштабного проекту – Індустріального парку Innovation Forprost, яка належала компанії українського бізнесмена Віктора Пінчука ,«Інтерпайп». Це  територія та низка приміщень мартенівського цеху «Інтерпайп», що розташовані поблизу Слобожанського проспекту. 

Нагадаємо: в межах розвитку індустріального парку Innovation Forpost на Слобожанському проспекті в Дніпрі планується будівництво тестового майданчика для надшвидкої транспортної системи Hyperloop, розробленої Ілоном Маском.

Нагадаємо: львівський Innovation District IT Park оцінюється в $160 млн.  Більше читайте в матеріалі Mind «Львівська долина: відповіді на головні питання про Innovation District IT Park «

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті