PayPal дозволив транскордонні перекази з США в Україну

PayPal дозволив транскордонні перекази з США в Україну

На місяць можна перерахувати до $6000

PayPal дозволив транскордонні перекази з США в Україну
Фото Facebook PayPal for Ukraine Initiative

PayPal включив можливість транскордонних переказів для України з США через систему переказу грошових коштів Xoom, повідомив PayPal у Facebook.

Xoom – це система переказу грошових коштів, яку PayPal купив у листопаді 2015 року. Раніше система дозволяла пересилати кошти в 44 країни, проте України в цьому списку не було. Починаючи з 29 серпня, Xoom надва дозвіл переказувати гроші з США в 130 країн світу,, в список яких входить Україна.

 СЕО Creative Quarter Ілля Кенігштейн зазначив, що для України включили сервіс Cash Pickup, який дозволяє одержувачеві в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, зазначених на сайті Xoom (Ощадбанк, Приватбанк, Universal, Pravex, Укргазбанк).

Кенігштейн також пояснив, що  можна пересилати до $2999 на добу та до $6000 на місяць. Водночас, ліміти можна розширити на сайті.

У повідомленні також зазначено, що за оцінкою НБУ, в 2018 році в Україні надійде не менше $9 млрд.

Нагадаємо, PayPal – це платіжний сервіс, що дозволяє переказувати кошти через інтернет. Компанія заснована Ілоном Маском. Зараз сервісом користуються 230 млн осіб в 190 країнах.

Нагадаємо: еBay відмовилась від послуг дочірньої PayPal.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло