Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
У Британії відкрили найбільшу в світі офшорну вітряну електростанцію

У Британії відкрили найбільшу в світі офшорну вітряну електростанцію

Її потужність складає 695 МВт, що є достатнім для забезпечення енергією близько 600 000 домогосподарств

У Британії відкрили найбільшу в світі офшорну вітряну електростанцію
фото orsted.com

Днями в Англії відкрили найбільшу в світі вітряну електростанцію Walney Extention. Про це йдеться на сайті компанії Orsted, яка володіє 50% нового підприємства.

Площа об'єкту становить 145 кв м, а турбіни вітроферми розміщуються в Ірландському морі, приблизно за 19 км від узбережжя острова Волні.

Потужність вітроелектростанції, як повідомляється складає 659МВт. Цього достатньо для забезпечення зеленою енергією 600 000 британських домогосподарств.

На новій електростанції використовуватимуться технології від двох провідних світових виробників: 47 турбін – від MHI Vestas та 40 – від Siemens.

«Великобританія є світовим лідером в галузі використання вітру, а Walney Extention демонструє неймовірну історію успіху галузі. Проект, який було завершено вчасно і в рамках бюджету, також знаменує собою ще один важливий крок до бачення світу, який повністю працює на зеленій енергії», – зазначив управляючий директор Orsted UK Метью Райт.

Сама вітрова електростанція на 50% належить компанії Orsted, ще по 25% мають датські пенсійні фонди PKA та PFA.

Нагадаємо: вересневі британські дослідження показали, що енергія вітру в Британії вперше стане дешевшою, ніж та, яку отримують на АЕС.

Як повідомлялось, норвезька компанія NBT інвестує близько $400 млн в українську вітроенергетику. Зокрема, компанія планує купити ВЕС «Сівашенергопром» та збудувати 64 вітрові установки.

Чим буде унікальним буде новий вітропарк «Сиваш» на Херсонщині можна дізнатись із матеріалу Mind «Сила вітру: як норвежці інвестують в українську відновлювальну енергетику».  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті