Суд не надав дозвіл на виведення з «Дельта Банку» 418 млн грн

Суд не надав дозвіл на виведення з «Дельта Банку» 418 млн грн

Позичальники не змогли вивести кошти з банку

Суд не надав дозвіл на виведення з 	«Дельта Банку» 418 млн грн
фото Shutterstock

Верховний суд залишив без змін рішення апеляційної інстанції, яким скасовувалося рішення Печерського районного суду Києва, що дозволяло вивести з Дельта Банку активи на 418 млн грн, повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

«За 10 місяців перебування справи в суді касаційної інстанції його розгляд відкладався десять разів, в тому числі в зв'язку з порушенням позивачами норм процесуального права», – йдеться в повідомленні.

ФГВФО нагадує, що в грудні 2016 року в Печерський районний суд Києва було подано заяву за позовом фізосіб – власників бізнесу до Дельта Банку з вимогами визнати недійсними кредитні договори і договори іпотеки, згідно з якими в забезпечення було передано комерційну нерухомість в центрі Києва загальною площею майже 2 000 кв. м.

Це приміщення, в яких зараз знаходяться офіси та магазини одягу та аксесуарів luxury-сегмента. Об'єкти розташовуються на вул. Хрещатик (Пасаж), вул. Володимирській і вул. Городецького. Ще один з переданих в заставу банку об'єктів – на вул. Сагайдачного – знаходиться на реконструкції.

Крім того, в заставі у банку – земельні ділянки, загальною площею 1,1682 га, розташовані в Обухівському районі Київської області. Цільове призначення – «для будівництва готельно-ресторанного та торгово-розважального комплексу». Ділянки розташовуються на фасадній стороні новообуховської траси, недалеко від популярних ресторанних комплексів.

Також в забезпечення за договорами передані корпоративні права юридичних осіб в розмірі 100% їх статутного капіталу та договори поруки з юридичними і фізичними особами. 

Нагадаємо: ФГВФО обвинувачував Helen Marlen Group, що  вони затягують суд про повернення 450 млн грн.

Раніше повідомлялося, що банкрутство «Дельта Банку» завдасть збитків державі на 24,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті