Журналісти знайшли ще один доказ, що Петров працює на російське Міноборони

Журналісти знайшли ще один доказ, що Петров працює на російське Міноборони

Телефон, вказаний на міграційній довідці Петрова, виявився номером російського Міноборони

Журналісти знайшли ще один доказ, що Петров працює на російське Міноборони
скрін-шот Youtube

Британські журналісти Патрік Рівел з агентства ABC News та Олівер Керрол з видання Independent знайшли ще один доказ того, що Олександр Петров, який підозрюється у скоєнні замаху на сімʼю Скрипалів разом зі своїм напарником Русланом Бошировим, дійсно працює на російську розвідку.

Олівер Керолл зателефонував за номером телефону в документах Федеральної міграційної служби Росії, виданих на Олександра Петрова. На іншому кінці дроту йому відповіли, що це номер приймальні російського Міністерства оборони. Після того, як журналіст запитав, чи працює в них Петров, в Міноборони повісили трубку.

Про це Керолл розповів у своєму Twitter: «Щойно зателефонував по цьому самому номеру – людина на тому кінці лінії підтвердила, що це номер приймальні Міноборони. Чи працював у них Петров? – Повісив трубку».

Патрік Рівел з ABC News зателефонував за цим же номером о 3.00 ночі.

«Я подзвонив за номером телефону..., який «Нова газета» називає номером Міноборони. Людина, яка відповіла мені о 3 ночі, підтвердила, що я потрапив у Міністерство».

Нагадаємо, команда незалежних розслідувачів The Bellingcat разом з російським виданням The Insider знайшли підтвердження, що підозрювані в отруєнні Скрипалів Петров і Боширов є співробітниками російських спецслужб. Серед них – довідка ФМС на ім'я Петрова, в якій вказано телефон: 195-79-66. За даними журналістів видання «Новая газета», цей номер належить до Хорошевського району Москви, в якому розташований штаб Головного розвідувального управління Міноборони Росії.

Нагадаємо, британська прокуратура назвала імена підозрюваних. Це російські громадяни Олександр Петров і Руслан Боширов, які в'їхали до Великобританії 2 березня і покинули її 4 березня. Британська поліція вважає, що обоє підозрюваних – працівники російського ГРУ, і для в'їзду в країну вони використали фальшиві документи.

Між тим Daily Mail опублікувала відео з двома підозрюваними у замаху на Скрипалів.

За матеріалами Новое время

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті