Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
НБУ знову відмовив білоруському Парітетбанку у купівлі української «дочки» Сбєрбанку

НБУ знову відмовив білоруському Парітетбанку у купівлі української «дочки» Сбєрбанку

Рішення прийняте зокрема у зв’язку з неподанням достатніх документів та інформації для підтвердження відповідності заявника вимогам законодавства України

НБУ знову відмовив білоруському Парітетбанку у купівлі української «дочки» Сбєрбанку
Фото: УНІАН

Національний банк України (НБУ) відмовив у погодженні набуття істотної участі у розмірі 100% статутного капіталу АТ “Сбербанк” Відкритому акціонерному товариству “Паритетбанк”, мажоритарним власником якого є Державний комітет з майна Республіки Білорусь. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення було прийняте Комітетом із питань нагляду і регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Нацбанку, зокрема у зв’язку з неподанням достатніх документів та інформації для підтвердження відповідності заявника вимогам законодавства України.

Раніше повідомлялось, що Білоруський Парітетбанк не відповідає вимогам Національного банку України (НБУ) для купівлі української «дочки» Сбєрбанку.

Нагадаємо, НБУ 25 липня повторно отримав від Парітетбанку пакет документів для придбання української «дочки» Сбєрбанку.

Так, згідно зі ст. 34 закону «Про банки і банківську діяльність», центробанк розглядає відповідні документи протягом трьох місяців від дати отримання повного пакета.

Раніше, у березні, за підсумками першої спроби, НБУ відмовив Парітетбанку.

Голова правління Сбєрбанку Росії Герман Греф на початку липня заявляв, що дуже сподівається на позитивну відповідь від Нацбанку України за підсумками другої спроби.

Раніше інтерес до покупки українського Сбєрбанку виявляв білоруський бізнесмен Віктор Прокопеня, який мав намір придбати Паритетбанк, що знаходиться в держвласності, і через нього – українську «дочку» Сбєрбанку РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті