Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
США продовжили дію ліцензій компаній Дерипаски

США продовжили дію ліцензій компаній Дерипаски

США відтермінували запровадження санкцій проти компаній EN+ та RUSAL до 12 листопада 2018 року

США продовжили дію ліцензій компаній Дерипаски
Олег Дерипаска
Фото УНІАН

США відклали запровадження санкцій проти компаній «РусАл» та «EN+» російського олігарха Олега Дерипаски. Про це з посиланням на «Голос Америки» повідомляє Укрінформ.

“Своїм рішенням від 21 вересня міністерство фінансів США продовжило дію відповідних ліцензій, відтермінувавши запровадження санкцій проти компаній EN+ та RUSAL до 12 листопада 2018 року”, – йдеться в повідомленні.

Так, компанії Дерипаски звернулись до уряду США про зміни в структурі корпоративного управління, які можуть призвести до значних змін у контролі.

“Для того, щоб мати достатній час на розгляд, ми подовжуємо дію ліцензій до 12 листопада», – сказав речник мінфіну США.

Нагадаємо: 6 квітня США ввели додаткові санкції проти кількох десятків осіб, компаній та організацій,наближених до Путіна. Дізнатись, чому Дерипаска став однією з мішенню цих санкцій можна з матеріалу Mind «New Wave: означають нові санкції США проти РФ».

Як повідомлялось, Дерипаска вже здійснив кроки, які були визначені як необхідні для виведення компанії з-під санкцій, зокрема він вийшов з ради директорів.

В липні Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що США не мали на меті вивести компанію з бізнесу і «РусАл» може сподіватись на виключення із «чорного списку» компаній, які знаходяться під санкціями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті