Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
«Укрзалізниця» підготувала 5 рейкових автобусів для курсування з Києва до аеропорту Бориспіль

«Укрзалізниця» підготувала 5 рейкових автобусів для курсування з Києва до аеропорту Бориспіль

Їх залишилося тільки пофарбувати і облаштувати інтер'єр салону

«Укрзалізниця» підготувала 5 рейкових автобусів для курсування з Києва до аеропорту Бориспіль
Фото Facebook Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» підготувала 5 рейкових автобусів для курсування з Києва до міжнародного аеропорту Бориспіль.

Про це повідомив в.о. керівника компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Днями привели до ладу 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Їх залишилося тільки пофарбувати і облаштувати інтер'єр салону. Ремонт робили, як і водиться, самі по собі, в локомотивному депо «Гречани». У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь», – написав Кравцов.

Важливе питання – що за рухомий склад буде курсувати з Центрального залізничного вокзалу до Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Днями привели до ладу 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Їх залишилось лише пофарбувати та облаштувати інтер’єр салону. Ремонт робили, як і водиться, власними силами, у локомотивному депо «Гречани». У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь. Ще з важливого – на вокзалі розпочалася реконструкція платформи 14 колії, з якої відправлятимуться експреси до аеропорту. Перший поїзд, як і обіцяли, вийде на маршрут вже цього року. Volodymyr Groysman

Опубликовано Євгеном Кравцовым Воскресенье, 23 сентября 2018 г.

Також він повідомив, що на Центральному залізничному вокзалі Києва почалася реконструкція платформи в рамках проекту. Перший поїзд з Києва до аеропорту Борисполь обіцяють запустити вже в 2018 році.

Планується, що поїзд з Центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту буде доїжджати орієнтовно за 40 хвилин – на шляху проходження здійснюватися зупинки на станціях Видубичі і Дарниця.

Нагадаємо, у серпні 2018 року, під час інспектування будівництва сполучення Київ – Бориспіль прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що експрес до Борисполя будується з випередженням графіка та з економією коштів по роботах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті