«Укрнафта» сплатила 1,1 млрд грн простроченого податкового боргу

«Укрнафта» сплатила 1,1 млрд грн простроченого податкового боргу

Компанія планує до кінця року виплатити ще 100 млн грн зазначеної заборгованості

«Укрнафта» сплатила 1,1 млрд грн простроченого податкового боргу
Фото: «Укрнафта»

ПАТ «Укрнафта» в період з січня по вересень 2018 року виплатило до держбюджету 1,1 млрд грн простроченої податкової заборгованості, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу компанії.

«У цьому році «Укрнафта» на регулярній основі виплачує податковий борг і вже виплатила 1,1 млрд грн. В цілому консервативний план компанії передбачає виплату 1,2 млрд грн боргу в 2018 році», – йдеться в повідомленні.

Станом на кінець третього кварталу «Укрнафта» оцінює суму своєї простроченої податкової заборгованості в 10,7 млрд грн.

У свою чергу, ДФС оцінювало, станом на липень 2018 року, цей показник у більшу суму – 14,99 млрд грн. Проте компанія вважає дані ДФС некоректними і не визнає наявність у неї такого розміру боргу.

Нагадаємо, за січень-червень 2018 року ПАТ «Укрнафта» сплатило податків на суму 7,4 млрд грн, в тому числі 690 млн грн у рахунок погашення простроченого податкового боргу.

«Укрнафта» є найбільшою нафтовидобувною компанією країни. НАК «Нафтогаз України» належить 50% + 1 акція «Укрнафти», групі компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку, – близько 42% акцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло