Мережа «Ельдорадо» Віктора Поліщука завершила реструктуризацію боргу перед Ощадбанком

Мережа «Ельдорадо» Віктора Поліщука завершила реструктуризацію боргу перед Ощадбанком

Ощадбанк планує реструктуризувати до 40 млрд грн кредитів завдяки механізму добровільної реструктуризації

Мережа «Ельдорадо» Віктора Поліщука завершила реструктуризацію боргу перед Ощадбанком
Фото: Facebook «Ельдорадо»

Компанії «Дієса» і «Технополіс-1», контрольовані бізнесменом Віктором Поліщуком, успішно завершили реструктуризацію зобов'язань перед Ощадбанком, повідомляє FinClub.

Як зазначається, про це йдеться в повідомленні Секретаріату з фінансової реструктуризації.

Процедури реструктуризації боргів були запущені 2 квітня, в той же день почав діяти мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Завершилися процедури 1 жовтня. Кредитором обох компаній виступав Ощадбанк.

Пов'язаними з компаніями є одна фізособа і 6 юросіб: ТОВ «Технополіс 15», «Лізингова компанія Ельдорадо», «3ДТранс», кіпрські Limelm Trading, Lavezzi Properties, Potnef Enterprises.

Нагадаємо, за даними держреєстру, засновниками «Ельдорадо» є кіпрська компанія «Потнеф Ентерпрайзіс Лімітед» і ТОВ «Дієса» (власник мережі магазинів побутової техніки та електроніки «Ельдорадо»). У свою чергу, бенефіціар ТОВ «Екосіпан», єдиного акціонера банку «Михайлівський», Віктор Поліщук у 2013 році публічно підтверджував інформацію про придбання мережі «Ельдорадо».

Як писав Mind, касаційний господарський суд України у складі Верховного Суду України 20 червня 2018 року визнав законними позовні вимоги ПАТ «Банк «Михайлівський» щодо стягнення з ТОВ «Лізингова компанія «Ельдорадо» кредитної заборгованості в розмірі 147,22 млн грн

Раніше, Дежравні Ощадбанк та Укрексімбанк виставили на продаж торгово-розважальний центр «Гулівер» у Києві, власником якого ЗМІ неодноразово називали бізнесмена Віктора Поліщука.

Крім того, за інформацією FinClub, Ощадбанк планує реструктуризувати до 40 млрд грн кредитів завдяки механізму добровільної реструктуризації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло