Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
Roshen застерігає мешканців окупованого Криму не вживати продукцію власного виробництва

Roshen застерігає мешканців окупованого Криму не вживати продукцію власного виробництва

Через закінчення її терміну придатності

Roshen застерігає мешканців окупованого Криму не вживати продукцію власного виробництва
Фото: Facebook Roshen

Корпорація Roshen звернулась до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму, із застереженням не вживати продукцію її виробництва, що могла залишитись на анексованій території, адже термін її придатності закінчився щонайменше на початку 2018 року.

Про це йдеться у відкритому зверненні корпорації щодо продукції в анексованому Криму.

«Звертаємось до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму. Будь-яка продукція Кондитерської Корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання. Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я. Остання продукція на Липецькій фабриці була випущена ще у першому кварталі 2017 року, з того часу на фабриці нічого не виготовляється», – пояснюють у Roshen.

Як зазначається, з 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Також свою діяльність зупинив торговий дім та склад готової продукції. Потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено. Жодне  інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками.

Крім того, у корпорації нагадують, що для продукції Roshen, виробленої в Україні, доступ на російський ринок закритий ще з 2013 року.

«Ми розуміємо, що при підготовці  сюжетів, які стосуються Roshen, деякі українські ЗМІ можуть навмисно застосовувати  маніпулятивні прийоми та подавати неперевірену, недостовірну інформацію, прикладом цього є сюжет, який вийшов на одному з українських каналів 2 жовтня. Тому аби не збирати прострочені цукерки та не розповсюджувати фейкову інформацію, журналістам варто поїхати до російського Липецька і на власні очі переконатися, що ця фабрика не працює», – наголосили у Roshen.       

Нагадаємо, наприкінці вересня 2018 року Петро Порошенко пояснив, чому не продає Липецьку фабрику в Росії. За словами президента, більше ніякого бізнесу в Росії в нього немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті