Главі держрезерву Мосійчуку оголосили про підозру

Главі держрезерву Мосійчуку оголосили про підозру

Прокуратура сподівається на відсторонення його від посади

Главі держрезерву Мосійчуку оголосили про підозру
Вадим Мосійчук
Фото Facebook Вадим Мосійчук

Київська прокуратура вломилася у квартиру до глави Державного агентства резерву Вадима Мосійчука та вручила йому повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Про це Мосійчук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Співробітники прокуратури провели обшук на підставі ухвали та вручили Мосійчуку підозру про вчинення злочину, передбаченого статтею 367 ККУ – службова недбалість. На думку Мосійчука, дана справа є сфальсифікованою та політично заангажованою.

За словами самого глави держагенства, дане кримінальне розслідування стосується його рішення про переміщення зерна з однієї бази, яка знаходилася за 50 км від зони АТО в іншу у 2016 році. Мосійчук заперечує зникнення зерна під час переміщення, проте заявляє про виявлення корупції на самому підприємстві у зв'язку з чим вже триває кримінальне розслідування.

Прокуратура подає клопотання до суду про обрання запобіжного засобу. Сторона обвинувачення вимагає для Мосійчука домашнього арешту та відсторонення від посади. Голосіївський суд прийме рішення завтра. Керівник Держрезерву публічно звернувся до прем'єр-міністра, генпрокурора, директору НАБУ з проханням втрутитися «у це правове беззаконня».

Нагадаємо: НАБУ вручило міністру Омеляну підозру про вчинення злочину

Нагадаємо: НАБУ оприлюднило фрагменти листувань Омеляна

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті