У Facebook з'являться 3D-фото

У Facebook з'являться 3D-фото

Поки що функція доступна тільки власникам iPhone 7 Plus, 8 Plus, X і XS

У Facebook з'являться 3D-фото
facebook360.fb.com

У Facebook зʼявиться нова функція – 3D-фото для новинної стрічки і пристроїв віртуальної реальності. Зображення імітують глибину за допомогою технології штучного інтелекту, повідомляється в блозі компанії facebook360.

Впровадити 3D-фото стало можливим завдяки технології, яка вимірює відстань між заднім планом і головним об'єктом на передньому плані. Користувачі зможуть «заглянути» в фотографії і краще розглянути їх з усіх боків.

Щоб скористатися функцією, потрібно  зняти фотографію в режимі портрета, а потім опублікувати її в Facebook як 3D-знімок.

Щоб зробити хороший 3D-знімок зі звичайного, потрібно уникати прозорих об'єктів, наприклад, пластику або скла, і вибирати контрастні фони і деталі.

Переглядаючи такі фото в новинній стрічці, користувач може повертати, опускати і піднімати смартфон – зображення буде слідувати за рухами.

How to Create 3D Photos

We presented the 3D photos feature and now we're handing the creativity off to you! We can't wait to see what you come up with. If you need a little help getting started, check out our video on how to post a 3D photo. What are you excited to bring to life using this immersive format?

Опубліковано Facebook 360 Четвер, 11 жовтня 2018 р.

 3D-фото також доступні для VR-пристроїв, таких, як Oculus Rift.

Нова функція буде доступна тільки на смартфонах з подвійною камерою, наприклад, iPhone 7 +, 8+, X і XS. Надалі функція буде доступна не тільки для iPhone, але і для інших смартфонів.

Нагадаємо, Facebook почав посилено перевіряти фото та відеоконтент на достовірність за допомогою штучного інтелекту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті