Трамп визнав, що глобальне потепління існує, але боротися з ним не хоче
Витрачати «трильйони» доларів Трамп не згоден, сподіваючись, що воно само все минеться

Президент США Дональд Трамп змінив свою позицію стосовно зміни клімату і більше не вважає, що це вигадка, пише Голос Америки.
В інтерв'ю телеканалу CBS Трамп сказав: «Я думаю, що щось відбувається. Щось змінюється, і буде мінятися знову в зворотний бік. Я не заперечую змін клімату, але все цілком може повернутися назад. Розумієте, ми говоримо про мільйони років».
Трамп протягом багатьох років називав глобальне потепління вигадкою і заявляв, що його вигадали китайці, щоб підірвати економіку США.
Зараз американський глава держави каже, що не знає, чи має глобальне потепління штучний (антропогенний) характер, незважаючи на те, що наукові дослідження показують, що забруднення і діяльність людини є основними факторами.
За словами Трампа, він не хоче витрачати «трильйони і трильйони доларів» і втрачати «мільйони і мільйони робочих місць», щоб боротися з потеплінням.
Між тим ураган «Майкл», яка лютувала на північному заході Флориди минулого тижня, став найпотужнішим штормом, що обрушився на континентальні США за майже 50 років.
Трамп заявив, однак, що були урагани й «набагато гірші», ніж «Майкл», додавши, що вчені, які закликають вжити заходів у зв'язку зі змінами клімату, роблять це з політичною метою.
Тим часом містечко Мексико-Біч у Флориді було практично знищено ураганом «Майкл». Ураган приніс з собою вітри, швидкість яких досягала 250 км/год. У місті не залишилося жодної вцілілої будівлі, а деякі було перенесено на сотні метрів силою вітру.
«Мексико-Біч зруйнований», – сказав губернатор Рік Скотт. – Це схоже на зону бойових дій».
Вчені попереджають, що надалі кількість ураганів та їх сила будуть тільки зростати: глобальне потепління – це головна причина утворення потужних ураганів. Внаслідок руху потоків повітря на просторах океану постійно зароджується безліч дрібних ураганів, однак для того, щоб ураган став потужним, він має потрапити в зону над теплою водою, температура якої вища за 27 градусів Цельсія.
Над холодною водою ураган не має ресурсів для підживлення, тому просто зникає.
Останнім часом через аномальне потепління океанські течії стають усе теплішими і дають змогу формуватися над ними все новим і новим потужним ураганам.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].