Шлях з Києва до аеропорту «Бориспіль» заплановано електрифікувати – «Укрзалізниця»
Наразі компанія веде переговори

ПАТ «Укрзалізниця» веде переговори про електрифікацію ділянки шляху з Києва до міжнародного аеропорту «Бориспіль». Про це повідомив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, передає Інтерфакс-Україна.
У випадку збільшення пасажиропотоку, УЗ планує додати дизель-поїзди на маршрут «Центральний залізничний вокзал – аеропорт «Бориспіль», а також в залежності від попиту, заплановано збільшувати число вагонів потяга.
Наразі укладено договір із Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ).
За словами Кравцова, проект має окупитися через 9-10 років, а планове завантаження протягом першого року роботи експреса повинна скласти як мінімум 80% потужностей.
Поїзд буде запущено до кінця листопада цього року, однак точних дат запуску наразі нема. Кравцов пояснив це низкою зауважень від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, які мають бути враховані.
Наразі компанія веде переговори стосовно необхідності нічного курсування поїздів.
Нагадаємо, компанія почала будувати естакаду на початку жовтня цього року. Довжина естакади становить 272 м. Про закінчення будівництва стало відомо вже 23 жовтня.
Між центральним залізничним вокзалом Києва та аеропортом курсуватимуть чотири рейкобуси Pesa, ще один знаходитиметься в резерві. Тривалість рейсу складе приблизно 40 хвилин, на маршруті передбачені дві проміжні зупинки – на станціях Видубичі та Дарниця.
Нагадаємо: УЗ підготувала 5 рейкових автобусів для курсування з Києва в Бориспіль.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].