Працівники Google влаштували безпрецедентну масштабну акцію протесту на захист прав жінок

Працівники Google влаштували безпрецедентну масштабну акцію протесту на захист прав жінок

Працівники, зокрема, вимагають перегляду порядку, згідно з яким справи щодо сексуальних домагань розглядаються виключно в компанії, а не в суді

Працівники Google влаштували безпрецедентну масштабну акцію протесту на захист прав жінок
фото Shutterstock

Працівники технологічного гіганта Google в офісах по усьому світі сьогодні, 1 листопада, влаштували безпрецедентну акцію  протесту, вимагаючи змінити відношення до жінок у корпорації. Про це повідомляє BBC.

Працівники вимагають змінити порядок того, як у Google проводяться розгляди звинувачень у сексуальних домаганнях. Зокрема співробітники протестують проти застосування примусового арбітражу, через те що жертва не має можливості подати на кривдника до суду.

Генеральний директор Google Сундр Пічаї акцію підтримав.

«Я розумію злість та розчарування, які багато хто з вас відчуває, – написав він у електронному листі для всіх колег. – Я теж це відчуваю і цілком зацікавлений у тому, щоб досягти прогресу в питанні, що занадто давно існує в нашому суспільстві – так, і в Google також».

Працівники, які беруть участь у акції протесту, залишають свої робочі місця у визначений час. На столі вони лишають записку для колег: «Я не на місці, бо разом з іншими співробітниками Google беру участь у акції протесту проти сексуальних домагань, непристойної поведінки, непрозорої політики та культури поведінки на робочому місці, що не підходить для всіх».

Серед конкретних вимог – скасувати положення про примусовий арбітраж, яке часто вносять до контрактів у компаніях Кремнієвої долини. Таке положення передбачає, що будь-які суперечки слід вирішувати всередині компанії, а не через суд чи в інший спосіб.

Керівництво корпорації пообіцяло дослухатись до пропозицій співробітників щодо покращення політики компанії, або втілити їх в життя.

Нагадаємо: днями стало відомо, що технологічна компанія Google за останні два роки звільнила 48 працівників за звинуваченнями в сексуальних домаганнях.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло